Author: l***5
Date:
Review: I received my order it is very good expirence with shien and delivery service also very good and coprative which item i need they delivered same item very good quality
顏色: 銀色
Price: NT$24,318
Original Price: NT$28,950
| Color | Dark Night Purple |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 14 Pro Max |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 14 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 48MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used - Very Good |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2796*1290 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 4300mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw25092319334918181 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 4241465 people said the quality is very good!
Author: l***5
Date:
Review: I received my order it is very good expirence with shien and delivery service also very good and coprative which item i need they delivered same item very good quality
顏色: 銀色
Author: s***0
Date:
Review: Nice products very satisfied
顏色: 隨機顏色
Author: s***0
Date:
Review: Nice products very satisfied
顏色: 隨機顏色
Author: s***0
Date:
Review: Nice products very satisfied
顏色: 隨機顏色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.