Author: C***t
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Quite satisfied with this purchase it works amazing and its bright
顏色: 白色
Price: NT$238
| Material | Aluminum |
| Color | Blue |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq2312063217193129 |
Author: C***t
Date:
Review: Quite satisfied with this purchase it works amazing and its bright
顏色: 白色
Author: s***a
Date:
Review: حلووووووووووو
顏色: 白色
Author: n***2
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.