Author: s***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I’ve used it regularly since receiving it. The massaging brush works well, so I’d recommend it.
顏色: 彩色
尺寸: 黑色
Price: NT$164
Original Price: NT$168
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Multicolor |
| Type | Other Beauty Equipment |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 19 cm |
| 寬度 | 5.3 cm |
| 高度 | 4 cm |
| SKU | sb25081309385964424 |
Author: s***n
Date:
Review: I’ve used it regularly since receiving it. The massaging brush works well, so I’d recommend it.
顏色: 彩色
尺寸: 黑色
Author: s***o
Date:
Review: looks really good, got it as a gift
顏色: 彩色
尺寸: 黑色
Author: x***t
Date:
Review: Perfect
顏色: 彩色
尺寸: 黑色
Author: k***1
Date:
Review: bought 2. 1 as a gift. think it will promote hair growth with right oils and brush massage
顏色: 彩色
尺寸: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.