Author: r***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great cord . it will be handy with the 2m cord. and it does charge rapidly on my pixel. Hope it lasts
顏色: 黑色
尺寸: 2m
Price: NT$65
Original Price: NT$68
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Color | Black |
| Interface | USB A to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Cellphone |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 12W |
| SKU | sw2405093730877446 |
Author: r***1
Date:
Review: great cord . it will be handy with the 2m cord. and it does charge rapidly on my pixel. Hope it lasts
顏色: 黑色
尺寸: 2m
Author: w***r
Date:
Review: perfect
顏色: 黑色
尺寸: 1m
Author: k***g
Date:
Review: good quality
顏色: 黑色
尺寸: 2m
Author: K***i
Date:
Review: very good quality
顏色: 黑色
尺寸: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.