Author: a***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautifullllllllllll
顏色: 綠色
Price: NT$1,095
| Color | Green |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | USB-C |
| Brand | SOYES |
| Model | Soyes P70 Pro Max |
| Network | 2G |
| Screen Size | 3" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 8 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 5MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 854 x 480 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | MTK6580 |
| SKU | sw25083044844633443 |
Brand Name: SOYES
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Soyes-sc-014736756.html
Quality: 5738877 people said the quality is very good!
Author: a***r
Date:
Review: Beautifullllllllllll
顏色: 綠色
Author: l***e
Date:
Review: very nice and small😍can put SD card
顏色: 綠色
Author: K***亞
Date:
Review: Sangat imut sesuai deskripsi. Thanks
顏色: 綠色
Author: i***8
Date:
Review: Wala akon masabi maganda
顏色: 綠色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.