Author: w***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常滿意,有繁體中文。有yt可以看,耗電稍快,但是可以接受
顏色: 藍色
Price: NT$2,804
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Screen Resolution | 1340 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 8" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | Allwinner |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 5000-5999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2403257091750958 |
Brand Name: Teclast
Quality: 6850327 people said the quality is very good!
Author: w***0
Date:
Review: 非常滿意,有繁體中文。有yt可以看,耗電稍快,但是可以接受
顏色: 藍色
Author: l***l
Date:
Review: 與期待的不同 偏小小 但贈送的東西蠻多的 所以尚可接受 但真的偏小小🙃
顏色: 藍色
Author: 9***1
Date:
Review: Very nice quality and my kids like this I paid thank you so much for theis gift I love it I like to buy mor in shaa Allah I will say to my friend to buy this I paid for kids it's very nice and nice color
顏色: 藍色
Author: n***3
Date:
Review: good quality 💗
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.