Author: a***8
Date:
Review: It is good 👍
顏色: 藍色
Price: NT$2,690
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Allwinner |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25081393943636989 |
Brand Name: Teclast
Quality: 6134528 people said the quality is very good!
Author: a***8
Date:
Review: It is good 👍
顏色: 藍色
Author: م***ك
Date:
Review: حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو حلوووووووووووووووووووووو
顏色: 藍色
Author: l***2
Date:
Review: روعه
顏色: 藍色
Author: s***2
Date:
Review: يجننننننننننننننننننننن مرااااااا روعههننننهننننننننن اشتروها
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.