Author: p***7
Date:
Review: 剛收到商品還沒使用 希望效果不錯
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$782
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Pink |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 17.5 cm |
| 寬度 | 7.7 cm |
| 高度 | 5.4 cm |
| SKU | sb260509173586650882618 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 9590881 people said the quality is very good!
Author: p***7
Date:
Review: 剛收到商品還沒使用 希望效果不錯
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 5***5
Date:
Review: صراحة سيئ عادي جدا جدا وما يستاهل سعره ابدا شحنته وقلت بجربه يمكن حلو طلع عادي واقل من عادي الحجم اصغر من الصورة وقلت عادي بشحن واجربه بس يعطي شعور قرصة صغيرة وصغير وماله اي فايده يعني لو قارصة نفسي ابرك
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: s***a
Date:
Review: Its good i love it ❤️❤️
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: c***3
Date:
Review: relaxing although the tingling and vibration feels like electrocution
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.