Author: t***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還沒開始使用,但感覺必要的東西大致都放得進去
顏色: 白色
Price: NT$266
| Material | ABS |
| Color | White |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 21.8 cm |
| 寬度 | 12.3 cm |
| 高度 | 5.3 cm |
| 直徑 | 12.3 cm |
| 周長 | 21.8 cm |
| SKU | sb251122744882331407 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 5293803 people said the quality is very good!
Author: t***2
Date:
Review: 還沒開始使用,但感覺必要的東西大致都放得進去
顏色: 白色
Author: l***3
Date:
Review: 太讚啦我很喜歡物流快速
顏色: 白色
Author: a***8
Date:
Review: 感謝!出貨快,產品收到後很喜歡😍
顏色: 白色
Author: U***6
Date:
Review: 品質很好 跟圖片相符 如果這些好用 下次會回購
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.