Author: n***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very satisfied with my brother is so happy with it
顏色: 藍色
尺寸: 多色
Price: NT$225
| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Size | multicolor |
| Wireless Version | None |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Scenes | Game |
| Noise Cancelling | None |
| Wireless Property | None |
| Features | Lightweight |
| Interface | 3.5mm |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | Gaming-Headsets |
| Connectivity Technology | Wired |
| Earcup Style | Closed-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se260116172185047209519 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 6734042 people said the quality is very good!
Author: n***5
Date:
Review: very satisfied with my brother is so happy with it
顏色: 藍色
尺寸: 多色
Author: m***i
Date:
Review: 👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼
顏色: 藍色
尺寸: 多色
Author: y***8
Date:
Review: Ok
顏色: 紅色
尺寸: 多色
Author: ا***ن
Date:
Review: سلكية ممتازة جدا
顏色: 紅色
尺寸: 多色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.