Author: t***i
Date:
Review: the forward is on the reverse dial. other than that it's works great. quite and smooth. Item as described and same as picture posted. Good price for the item. I am very satisfied with it. The quality is very nice.
顏色: 粉色
Price: NT$785
| Material | ABS |
| Occasion | Gift |
| Color | Pink |
| Type | Nail Lamp Sets |
| Charger Certification | CE |
| Power Supply | Wall Plug |
| 高度 | 16 cm |
| 長度 | 1 cm |
| 寬度 | 4 cm |
| SKU | sb2312203717322422 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 377251 people said the quality is very good!
Author: t***i
Date:
Review: the forward is on the reverse dial. other than that it's works great. quite and smooth. Item as described and same as picture posted. Good price for the item. I am very satisfied with it. The quality is very nice.
顏色: 粉色
Author: n***5
Date:
Review: Good i love it
顏色: 粉色
Author: e***0
Date:
Review: La mejor pulidora que pude pedir recomendada al 100%
顏色: 粉色
Author: t***1
Date:
Review: love this so much .. exactly like pictures
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.