Author: p***a
Date:
Review: Haven't tried yet
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$148
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 5.5 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 高度 | 2.3 cm |
| SKU | sb251224173882147892212 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 1038014 people said the quality is very good!
Author: p***a
Date:
Review: Haven't tried yet
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: o***1
Date:
Review: Funciona muy bien no lo uses cuando esta humeda tu cara
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: L***x
Date:
Review: super si ame pero inicien en el primer nivel pq si pega la microcorriente
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: c***0
Date:
Review: Pensé que era un poco más grande, viene con su cargador
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.