Author: a***8
Date:
Review: Very good quality recommended
顏色: 粉色
尺寸: 英標插頭
Price: NT$256
| Material | PC |
| Color | Pink |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Wall Plug |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 30 cm |
| 高度 | 6.5 cm |
| 寬度 | 3.2 cm |
| SKU | sv25042151852936051 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 9374541 people said the quality is very good!
Author: a***8
Date:
Review: Very good quality recommended
顏色: 粉色
尺寸: 英標插頭
Author: و***ن
Date:
Review: وااااااجد حلووو حبيته وحرارته حلوه جربته على خصله اللف تبعه حلو ومرتب
顏色: 粉色
尺寸: 英標插頭
Author: 1***1
Date:
Review: Very good product very satisfying
顏色: 粉色
尺寸: 英標插頭
Author: N***e
Date:
Review: نوعية جيدة وصل متل الصورة 🌹
顏色: 粉色
尺寸: 英標插頭
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.