Author: 8***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 鏡子的包裝非常棒 打開後看到實品更讚 物超所值👍👍👍
顏色: 彩色
Price: NT$91
Original Price: NT$107
Tay Mills SHEIN X 發現獨立藝術家,在我們的服裝上展示他們的設計,並讓他們的夢想成真!
| Material | Glass |
| Pattern Type | Cartoon |
| Color | Pink |
| Type | Pocket Mirror |
| Shapepattern | Square |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 9.5 cm |
| 寬度 | 6.1 cm |
| SKU | sb2403146167060680 |
Brand Name: SHEIN
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Kenia-sc-01456536.html
Quality: 4776205 people said the quality is very good!
Author: 8***1
Date:
Review: 鏡子的包裝非常棒 打開後看到實品更讚 物超所值👍👍👍
顏色: 彩色
Author: 8***8
Date:
Review: 非常喜歡這個圖案,所以買了好多相關的商品,買了三個鏡子送給我的姐妹們。
顏色: 粉色
Author: l***1
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 粉色
Author: m***o
Date:
Review: 很簡約的圖案非常可愛
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.