Price: NT$860
Original Price: NT$1,147
| Display Type | LCD |
| Features | Fast Charging |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Unisoc |
| Power Supply | Power Adapter |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | 4G |
| SKU | se2406171712159591 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.