Author: m***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超大罐 還沒試用但黏性很讚
顏色: 無色
Price: NT$82
Original Price: NT$91
| Material | ABS |
| Texture | Cream |
| Features | Long-Wearing |
| Festivals | Christmas |
| Container Type | Jar |
| Color | Clear |
| Type | Nail Glue |
| 高度 | 4.5 cm |
| 長度 | 5 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| SKU | sb2310196348889754 |
Brand Name: TWOING
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/TWOING-sc-0141884770.html
Quality: 2181800 people said the quality is very good!
Author: m***9
Date:
Review: 超大罐 還沒試用但黏性很讚
顏色: 無色
Author: e***8
Date:
Review: i like the product so much
顏色: 無色
Author: b***h
Date:
Review: love this! Will order again!!!
顏色: 無色
Author: d***1
Date:
Review: Giao hàng nhanh đóng gói sản phẩm chắc chắn chất lượng sản phẩm tuyệt vời
顏色: 無色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.