Author: m***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love this product so much
顏色: 粉色
Price: NT$377
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25080806990828000 |
Author: m***r
Date:
Review: Love this product so much
顏色: 粉色
Author: m***2
Date:
Review: Love it, used for a Halloween costume. So many compliments. My only complaint is I should have trimmed the bangs
顏色: 粉色
Author: c***g
Date:
Review: I love it!!!!!! So cuuuute!
顏色: 粉色
Author: e***h
Date:
Review: very cute would just need to trim the fringe a bit
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.