Price: NT$13,275
| Material | ABS |
| Plug(Voltage) | US A Type Plug(110-127V) |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Touch Pad |
| Battery Life | 3-5h |
| Screen Size Range | 11.9" & Under |
| Screen Size | 10.1" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Family | N Series |
| CPU Generation | N Series |
| GPU Brand | Intel |
| GPU Model | Intel Integrated |
| Wireless Communication Technology | None |
| Operating System | Windows 10 |
| Laptop Type | Ultrathin Laptops |
| GPU Memory | 8GB |
| HDD Type | SSD+Hard Disk |
| Memory Type | DDR4 |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | Power Adapter |
| SKU | se25011478588370737 |
Brand Name: TOPOSH
Quality: 5808617 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.