Price: NT$44
| Material | Polyresin |
| Features | Long-Wearing |
| Festivals | Christmas |
| Container Type | Bottled |
| Color | PinkNude |
| Type | Color Gel |
| Benefits | Durable and wear-resistant |
| Finish | Glitter |
| Texture | Liquid |
| 淨容量 | 8 ml |
| 高度 | 2.1 cm |
| 長度 | 7.4 cm |
| 寬度 | 3.3 cm |
| SKU | sb260416094608776793585 |
Brand Name: TOMICCA
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/TOMICCA-sc-0144664770.html
Quality: 4332812 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.