Author: r***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 容量很大很喜歡!還有小口袋
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$179
Original Price: NT$210
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Pink |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Cute |
| Features | Lightweight |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 15 cm |
| 長度 | 21 cm |
| 寬度 | 13 cm |
| SKU | sb25101467512510119 |
Author: r***9
Date:
Review: 容量很大很喜歡!還有小口袋
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: S***n
Date:
Review: I love this one
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: m***1
Date:
Review: 很漂亮又很大,但是一般的小包包放不進去,要大包包才能使用。
顏色: 酒紅色
尺寸: 均碼
Author: t***5
Date:
Review: Everyone must have it, it looks good overall, it is also very good, it is worth recommending, it will not be very good to buy
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.