Author: h***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلو
顏色: 灰色
Price: NT$3,319
Original Price: NT$3,494
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LCD |
| Features | Media Card Reader |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | Android 16 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251119911313321242 |
Brand Name: TABWEE
Quality: 2531297 people said the quality is very good!
Author: h***5
Date:
Review: حلو
顏色: 灰色
Author: h***5
Date:
Review: حلو
顏色: 灰色
Author: a***a
Date:
Review: ممتاز ممتاز جدا اااااااااااا استخدام اكثر من شهر
顏色: 灰色
Author: y***4
Date:
Review: حلو 11 بوصه الشاشه حلوه تحت التجربه
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.