Author: d***7
Rating: 1/5 ★☆☆☆☆
Date:
Review: 商品展示是旁分線,寄來商品是中分,跟圖片不同商品。
顏色: 黑色
Price: NT$632
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4*1 |
| 淨重 | 220 g |
| 長度 | 35 cm |
| 頭圍 | 56 cm |
| SKU | sb2211181837726364 |
Author: d***7
Date:
Review: 商品展示是旁分線,寄來商品是中分,跟圖片不同商品。
顏色: 黑色
Author: k***a
Date:
Review: am not fan of artificial hair, so I ordered this only for trying but it turned out to be a blessing to someone I cherish the most, I will order for one soon
顏色: 黑色
Author: n***3
Date:
Review: hair is soft and easy to install
顏色: 黑色
Author: f***h
Date:
Review: Really nice! It feels real.
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.