Author: a***n
Date:
Review: thank u sheinnnnnnnnnn
顏色: 紅色
Price: NT$316
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2312247587401832 |
Author: a***n
Date:
Review: thank u sheinnnnnnnnnn
顏色: 紅色
Author: g***q
Date:
Review: Comfortable to wear: very confatable Value for money: it’s worth the price Easy to wear: very easy to wear Hairstyle Stylishness: it loooked sexy on me
顏色: 橘色
Author: V***n
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 酒紅色
Author: s***1
Date:
Review: طلب زبوووووووووووووووووونة مااااااااااااااااااااااااااااا فتحته.............. حسب كلامهااااااااااااااااااااااا عجبهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا كثيررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر روعةةةةةةةةةةةةةةةة وقيااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااسسسسسسه ممتاز
顏色: 酒紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.