Author: r***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: المنتج يستحق المبلغ المدفوع: ايوا من السهل على ارتداء: يب مريح للارتداء: مريحه
顏色: 彩色
Price: NT$325
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| 淨重 | 246 g |
| 長度 | 50 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2404106660969388 |
Author: r***r
Date:
Review: المنتج يستحق المبلغ المدفوع: ايوا من السهل على ارتداء: يب مريح للارتداء: مريحه
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.