Author: 5***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: gostei comprarei outros
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Price: NT$114
Original Price: NT$201
| Ideal for | Unisex |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Clear |
| Type | Hair Cutting Tools |
| 高度 | 4 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| 長度 | 16 cm |
| SKU | sb2303097943872421 |
Brand Name: Wmark
Quality: 6053001 people said the quality is very good!
Author: 5***3
Date:
Review: gostei comprarei outros
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: w***0
Date:
Review: Chegou no prazo , muito boa e bonita
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: d***7
Date:
Review: Produto muito bom eu recomendo
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: a***1
Date:
Review: meu irmão vai usar muito
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.