Author: 9***0
Date:
Review: Great products. I always shop on shein even more than once per month and their stuff are amazing! Thank you so much shein❤️
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$127
| Material | ABS |
| Color | White |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 2 cm |
| 高度 | 8 cm |
| SKU | sb2312054957370999 |
Author: 9***0
Date:
Review: Great products. I always shop on shein even more than once per month and their stuff are amazing! Thank you so much shein❤️
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: s***l
Date:
Review: So easy to use and last long
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: J***e
Date:
Review: Item received in good condition.True to product image. The size was in accordance with the indicated size. Highly Recommended 👍 👍
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: A***J
Date:
Review: تهبل المرايه فيها ثلاث درجات اضاءه ابيض ناصح وفاتح وطافي شوي وتطول بالشحن صارلي ثلاث شهور ونص ماخذتها م شحنتها الا مره وطلعاتي كثير ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.