Author: R***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 產品和照片差不多,質料很不錯👍🏻
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Price: NT$153
Original Price: NT$201
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Yellow |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Square |
| Style | Cute |
| Features | Large Capacity |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 14.5 cm |
| 長度 | 20.5 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| SKU | sb25073183151465812 |
Author: R***o
Date:
Review: 產品和照片差不多,質料很不錯👍🏻
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Author: a***8
Date:
Review: 好看✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻、
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Author: E***Z
Date:
Review: Wonderful product, love it so much!
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Author: y***Z
Date:
Review: 很可愛這個價錢買到化妝包已經很可以了
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.