Author: L***h
Date:
Review: Very nice l like it it color so good
顏色: Terracotta
尺寸: 均碼
Price: NT$201
Original Price: NT$241
Snatch 'n' Define Stick 使用易于涂抹的凝膠配方,可改善各種臉型,打造自然輪廓。 獲得超級搶眼妝容,讓你就像微整形一樣,獲得雕塑般的臉型。
| Ingredients | 純素, 不含麩質, 無滑石粉 |
| Color | Earthy Sepia |
| Finish | Natural |
| Texture | Cream |
| Type | Contour Stick |
| 高度 | 8.7 cm |
| 長度 | 2.5 cm |
| 淨重 | 7 g |
| 寬度 | 2.5 cm |
| SKU | sb2211282620284378 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 530099 people said the quality is very good!
Author: L***h
Date:
Review: Very nice l like it it color so good
顏色: Terracotta
尺寸: 均碼
Author: a***0
Date:
Review: 便宜好用的居家小物,一直回購,很喜歡!!
顏色: Soft Tan
尺寸: 均碼
Author: a***p
Date:
Review: 很不錯😌👌👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: Tawny Amber
尺寸: 均碼
Author: w***y
Date:
Review: So chic I loveee
顏色: Soft Tan
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.