Author: 8***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 質感不錯,材料不會太薄夠大很滿意
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Price: NT$41
Original Price: NT$75
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Red |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Goth |
| Features | Portable |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 6 cm |
| 長度 | 26 cm |
| 寬度 | 17 cm |
| SKU | sb25082204428813291 |
Author: 8***6
Date:
Review: 質感不錯,材料不會太薄夠大很滿意
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Author: f***c
Date:
Review: 收到實體質感非常好,非常喜歡造成髒掉了
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: k***7
Date:
Review: Super beautiful, very satisfied
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: t***5
Date:
Review: 質量非常好,與賣家描述的完全一致, 真的很喜歡,完全超出期望值,發貨速 度非常快,包裝非常仔細、嚴實,物流公司服務態度很好,運送速度很快,很滿意的一次購物質量很好
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.