Price: NT$259
| Material | ABS |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Color | Burgundy |
| Occasion | Vacation |
| Target Use Body Part | Abdomen |
| Type | Cupping |
| 長度 | 7.8 cm |
| 寬度 | 7.8 cm |
| 高度 | 9.4 cm |
| SKU | sb260103130210426451514 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 5628076 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.