Author: 8***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 出貨快速! 效果都是用了再說! 好用下次回購!
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$73
| Texture | Cream |
| Color | White |
| Type | Cleansers |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Hydrating |
| 高度 | 14.3 cm |
| 長度 | 4.3 cm |
| 寬度 | 4.2 cm |
| 淨重 | 60 g |
| SKU | sb2404085899802813 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 7577907 people said the quality is very good!
Author: 8***9
Date:
Review: 出貨快速! 效果都是用了再說! 好用下次回購!
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 8***8
Date:
Review: 清潔效果: 不錯 過敏和刺激: 無 香味: 淡 包裝與外觀: 讚 成分: 維生素C 感謝賣場提供不同品牌的洗面乳,能夠嘗試看看,改善臉部。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: w***5
Date:
Review: 包裝非常謹慎,期待使用後的感覺。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: w***5
Date:
Review: 包裝非常謹慎,期待使用後的感覺。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.