Author: f***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 滑潤的乳霜狀質地,使用十分方便。
顏色: Breast
尺寸: 均碼
Price: NT$60
| Color | Breast |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Application Area | Body |
| Scent | Tea Flavor |
| Effect | Moisturizing |
| 高度 | 3.6 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 長度 | 5.15 cm |
| 淨重 | 30 g |
| SKU | sb2403058755426424 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 4722395 people said the quality is very good!
Author: f***5
Date:
Review: 滑潤的乳霜狀質地,使用十分方便。
顏色: Breast
尺寸: 均碼
Author: c***0
Date:
Review: 產品品質: 身體乳防龜列保濕好用讚
顏色: Breast
尺寸: 均碼
Author: 8***6
Date:
Review: 剛開始使用感覺還蠻滋潤的小小一瓶
顏色: Breast
尺寸: 均碼
Author: 雷***恩
Date:
Review: 便宜好用,會再決定回購。
顏色: Breast
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.