Author: j***u
Date:
Review: Very good, good material, comfortable, high CP value, worth it
顏色: 無色
尺寸: 30ml
Price: NT$96
| Texture | Serum |
| Color | Clear |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Moisturizing |
| 長度 | 4 cm |
| 寬度 | 4 cm |
| 高度 | 9.5 cm |
| 淨容量 | 30 ml |
| SKU | sb2311106256942999 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 4929299 people said the quality is very good!
Author: j***u
Date:
Review: Very good, good material, comfortable, high CP value, worth it
顏色: 無色
尺寸: 30ml
Author: y***9
Date:
Review: 讚我因為太愛買了…所以我認真打了這篇五星好評感想文。 用心包裝,用心經營,希望你/妳生意興隆,永續經營~我也會收藏店家,持續回購,也請繼續保持高階商品的水準👍
顏色: 無色
尺寸: 30ml
Author: s***w
Date:
Review: 包裝良好,保濕還不錯.. 這款適合晚上使用,期待真能減少皺紋哩~
顏色: 無色
尺寸: 30ml
Author: p***0
Date:
Review: 品質好、服務好,推! 真的超棒的 物超所值 謝謝老闆 有機會還會跟你購買😀😀
顏色: 無色
尺寸: 30ml
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.