Author: s***c
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really cute and works well!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$66
| Texture | Patch |
| Skin Type | All Skin Types |
| Color | Pink |
| Type | Acne Patch |
| Skin Concern | Acne |
| 長度 | 8 cm |
| 寬度 | 1.4 cm |
| 高度 | 12.5 cm |
| 淨重 | 104 g |
| SKU | sb2410109725111121 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 5057034 people said the quality is very good!
Author: s***c
Date:
Review: really cute and works well!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: y***g
Date:
Review: 還沒有打開來用 但很滿意 不是貼紙的材質
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: s***c
Date:
Review: very nice can’t count how many times I’ve bought these
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: y***u
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.