Author: 小***旋
Date:
Review: 包裝與外觀: 商品質感很好👍出貨速度很快喔😁商品包裝也很完整,給了五星評價👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$71
| Color | White |
| Texture | Stick |
| Application Area | Body |
| Scent | Herbal |
| Effect | Moisturizing |
| 高度 | 3.6 cm |
| 寬度 | 5.15 cm |
| 長度 | 5.15 cm |
| 淨重 | 40 g |
| SKU | sb2407125165816063 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 6029106 people said the quality is very good!
Author: 小***旋
Date:
Review: 包裝與外觀: 商品質感很好👍出貨速度很快喔😁商品包裝也很完整,給了五星評價👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: b***3
Date:
Review: 產品品質: 厄…他就是抹會白白的 不是膚色的白 就是死白 要擦掉 不然看上去好白癡 香味: 淡淡香味
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: a***5
Date:
Review: 出貨速度快 看評價不錯買來試試看
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: y***e
Date:
Review: 香味: 很淡的香味 包裝與外觀: 密封包裝,感覺很好 質地: 細膩,用一陣子如果有白會再回來買
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.