Author: y***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 第一次購買還沒使用過看評價很好,所以買了希望是好的
顏色: 藍白色
尺寸: 3pcs
Price: NT$168
Original Price: NT$201
| Texture | Gel |
| Color | Blue and White |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | All Skin Types |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Moisturizing |
| 高度 | 16.5 cm |
| 寬度 | 2.5 cm |
| 長度 | 15.5 cm |
| 淨重 | 181 g |
| SKU | sb25071888213283130 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 7766343 people said the quality is very good!
Author: y***9
Date:
Review: 第一次購買還沒使用過看評價很好,所以買了希望是好的
顏色: 藍白色
尺寸: 3pcs
Author: k***3
Date:
Review: 和圖片一樣,無異味
顏色: 藍白色
尺寸: 3pcs
Author: c***3
Date:
Review: 產品剛到貨 會試試功效代表!
顏色: 藍白色
尺寸: 3pcs
Author: t***5
Date:
Review: Good quality with price
顏色: 藍白色
尺寸: 3pcs
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.