Author: e***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice!
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$71
| Color | White |
| Texture | Cream |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Application Area | Body |
| Scent | Floral |
| Effect | Moisturizing |
| 高度 | 12.35 cm |
| 寬度 | 4.2 cm |
| 長度 | 4.2 cm |
| 淨重 | 50 g |
| SKU | sb2408029665506961 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 8740237 people said the quality is very good!
Author: e***5
Date:
Review: Nice!
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: k***7
Date:
Review: 淡淡的杏仁味…乳液狀的很好吸收!
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: s***i
Date:
Review: 實用的保養品,價格樸實,再次回購
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 0***b
Date:
Review: 味道很香我喜歡這種味道 產品品質: 好 香味: 香 包裝與外觀: 包裝好 成分: 美白 質地: 台灣
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.