Author: 8***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Goooooooood
顏色: 無色
尺寸: 30ml
Price: NT$60
| Texture | Serum |
| Color | Clear |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Moisturizing |
| 長度 | 3.58 cm |
| 寬度 | 3.58 cm |
| 高度 | 10.51 cm |
| 淨容量 | 30 ml |
| SKU | sb2404241791064972 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 8058114 people said the quality is very good!
Author: 8***8
Date:
Review: Goooooooood
顏色: 無色
尺寸: 30ml
Author: x***1
Date:
Review: 很有效
顏色: 無色
尺寸: 30ml
Author: 夏***水
Date:
Review: 用了幾次了沒有啥感覺 再看看吧
顏色: 無色
尺寸: 30ml
Author: b***6
Date:
Review: 淡香,包裝完整,沒有破損。 保湿效果: 還不錯 質地: 很好吸收
顏色: 無色
尺寸: 30ml
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.