Author: s***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 剛買希望他有效 讓我的腳底 竹霜
顏色: 米色
Price: NT$51
| Color | Beige |
| Type | Foot Balm |
| Effect | Moisturizing |
| 長度 | 3.45 cm |
| 寬度 | 3.45 cm |
| 高度 | 10.4 cm |
| 淨重 | 30 g |
| SKU | sb2407093397065469 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 4825912 people said the quality is very good!
Author: s***3
Date:
Review: 剛買希望他有效 讓我的腳底 竹霜
顏色: 米色
Author: s***9
Date:
Review: Has good scent 😁😍 Thank you so much 😊🙏
顏色: 米色
Author: 8***3
Date:
Review: 很快就收到貨了,東西很好,沒什麼問題
顏色: 米色
Author: r***3
Date:
Review: 感覺還不錯,目前還沒使用,好用會再回購
顏色: 米色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.