Author: s***f
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 正在用 不知道有什麼效果 但大家可以試試
顏色: 淺粉色
尺寸: 60Pcs
Price: NT$97
| Texture | Gel |
| Color | Baby Pink |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Moisturizing |
| 高度 | 5.5 cm |
| 寬度 | 8.3 cm |
| 長度 | 8.3 cm |
| 淨重 | 60 g |
| SKU | sb2410189236969669 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 6744533 people said the quality is very good!
Author: s***f
Date:
Review: 正在用 不知道有什麼效果 但大家可以試試
顏色: 淺粉色
尺寸: 60Pcs
Author: b***o
Date:
Review: Cp值非常高,常常再次回購,比實體店面便宜,種類齊全。
顏色: 淺粉色
尺寸: 60Pcs
Author: a***8
Date:
Review: 玫瑰的眼膜60片裝鉛粉色對於保濕及抗皺非常
顏色: 淺粉色
尺寸: 60Pcs
Author: a***8
Date:
Review: 實物如圖所示,還未開封所以不知道效果如何
顏色: 淺粉色
尺寸: 60Pcs
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.