Author: l***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 第一次使用過,還不知道結果再試試看☺️☺️☺️☺️
顏色: 粉色
Price: NT$77
Original Price: NT$101
| Color | Pink |
| Type | Foot Balm |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Moisturizing |
| 長度 | 3.3 cm |
| 寬度 | 3.3 cm |
| 高度 | 7.4 cm |
| 淨重 | 14 g |
| SKU | sb25072180260184343 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 5797019 people said the quality is very good!
Author: l***1
Date:
Review: 第一次使用過,還不知道結果再試試看☺️☺️☺️☺️
顏色: 粉色
Author: c***1
Date:
Review: hope it's good!
顏色: 粉色
Author: 9***0
Date:
Review: 應該不錯用
顏色: 粉色
Author: 6***2
Date:
Review: the scent smell good and also i tried already very smooth.thank you shein
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.