Author: 焦***慮
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 與圖片相符.會一直無限回購的商品
顏色: 綠色
尺寸: 10Pcs
Price: NT$87
| Texture | Gel |
| Color | Green |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Cruelty-Free |
| 高度 | 12 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| 長度 | 9 cm |
| 淨重 | 3 g |
| SKU | sb2309209553538433 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 3373224 people said the quality is very good!
Author: 焦***慮
Date:
Review: 與圖片相符.會一直無限回購的商品
顏色: 綠色
尺寸: 10Pcs
Author: z***8
Date:
Review: 蘆薈保濕貼,第一次購買,有使用,推薦
顏色: 綠色
尺寸: 10Pcs
Author: 6***f
Date:
Review: 一如既往的高品質貨運快速品質極佳,我會持續支持購買
顏色: 綠色
尺寸: 10Pcs
Author: 8***7
Date:
Review: 有效果會在回購唷 雖然盒子有擠壓到 但不影響
顏色: 綠色
尺寸: 10Pcs
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.