Author: c***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 簡單方便使用、淡淡的味道很舒服
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$86
Original Price: NT$121
| Texture | Wax |
| Hair Type | All |
| Color | Black |
| Type | Hair Wax |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Hair Concern | Smoothing & Straightening |
| 淨重 | 65 g |
| 長度 | 4.35 cm |
| 寬度 | 4.35 cm |
| 高度 | 9.2 cm |
| SKU | sb2403112823180135 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 820535 people said the quality is very good!
Author: c***5
Date:
Review: 簡單方便使用、淡淡的味道很舒服
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: e***7
Date:
Review: 尚未使用未知效果,但包裝非常緊密完整
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: g***x
Date:
Review: 法拉定型定住頭髮造型奇特出門漂亮多訂兩瓶
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: 8***2
Date:
Review: 味道蠻好聞淡淡香香的,但黏性不知如何😅
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.