Author: 8***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 愛了愛了啦!最喜歡這種質感的潤膚霜,讚讚讚🫶🫶🫶,我回持續回購
顏色: 乳液
尺寸: 均碼
Price: NT$117
Original Price: NT$138
| Texture | Cream |
| Color | Lotion |
| Type | Face Cream |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Dark Spot Correction |
| 淨重 | 50 g |
| 長度 | 7.45 cm |
| 寬度 | 7.45 cm |
| 高度 | 5.6 cm |
| SKU | sb2310239928606924 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 2581289 people said the quality is very good!
Author: 8***1
Date:
Review: 愛了愛了啦!最喜歡這種質感的潤膚霜,讚讚讚🫶🫶🫶,我回持續回購
顏色: 乳液
尺寸: 均碼
Author: S***t
Date:
Review: 一樣出貨迅速,品質不錯,不太容易遇雷~
顏色: 乳液
尺寸: 均碼
Author: c***n
Date:
Review: 無色無味質地為液狀,非常適合秋冬當化妝水使用,包裝及外觀看起來不錯!
顏色: 乳液
尺寸: 均碼
Author: l***9
Date:
Review: 試用中 味道還蠻好聞的 還不知道成效
顏色: 乳液
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.