Author: L***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 香味: 很香 用了一次感覺沒什麼變化 問到真的很香 香味超重 有點小瓶
顏色: 藕粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$101
Original Price: NT$117
| Texture | Cream |
| Color | Dusty Pink |
| Type | Peel Off Masks |
| Skin Type | Normal |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Effect | Brightening |
| 高度 | 15 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 長度 | 5 cm |
| 淨重 | 79 g |
| 淨容量 | 60 ml |
| SKU | sb25063083571912529 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 5570766 people said the quality is very good!
Author: L***h
Date:
Review: 香味: 很香 用了一次感覺沒什麼變化 問到真的很香 香味超重 有點小瓶
顏色: 藕粉色
尺寸: 均碼
Author: w***8
Date:
Review: Bagusss.lumayan cocok
顏色: 藕粉色
尺寸: 均碼
Author: e***4
Date:
Review: 這個超級無敵好用 我很愛
顏色: 藕粉色
尺寸: 均碼
Author: m***z
Date:
Review: nice quality luv it thanks shein 🥰🥰🥰
顏色: 藕粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.