Author: N***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很好用,買了很多,大約一個月一瓶
顏色: VC
尺寸: 均碼
Price: NT$78
| Texture | Serum |
| Color | Yellow |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Hydrating |
| 長度 | 3.55 cm |
| 寬度 | 3.55 cm |
| 高度 | 9.95 cm |
| 淨容量 | 30 ml |
| SKU | sb2305118857045770 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 8426049 people said the quality is very good!
Author: N***a
Date:
Review: 很好用,買了很多,大約一個月一瓶
顏色: VC
尺寸: 均碼
Author: h***o
Date:
Review: 保湿效果: 還好 Fashion and cheap Love it 😀 Must buying
顏色: Niacinamide
尺寸: 均碼
Author: 8***9
Date:
Review: Ok
顏色: VC
尺寸: 均碼
Author: t***8
Date:
Review: 跟圖片一樣,好用我會回購,價格平民超推
顏色: VC
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.