Author: w***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 保湿效果: 很保濕,還有淡淡的草莓味
顏色: 白色
尺寸: 1Pcs
Price: NT$86
Original Price: NT$121
| Skin Type | Dry |
| Color | Baby Blue |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Texture | Cream |
| Type | Lip Balms |
| 高度 | 4.9 cm |
| 長度 | 4.4 cm |
| 淨重 | 6.9 g |
| 寬度 | 3.8 cm |
| SKU | sb2407179371352222 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 4820795 people said the quality is very good!
Author: w***7
Date:
Review: 保湿效果: 很保濕,還有淡淡的草莓味
顏色: 白色
尺寸: 1Pcs
Author: a***5
Date:
Review: 出貨速度快 小小一瓶方便外出攜帶 圖案也很可愛
顏色: 白色
尺寸: 1Pcs
Author: 寶***寶
Date:
Review: 很好用超級滋潤的,超可愛,小孩很喜歡
顏色: 白色
尺寸: 1Pcs
Author: N***a
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 白色
尺寸: 1Pcs
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.