Author: m***6
Date:
Review: Excelente y buena calida, las mascarillas hacen sus funciones, y cada uno de los productos quedé encantada
Price: NT$67
Original Price: NT$84
| Texture | Gel |
| Style Type | Hyaluronic Acid |
| Ingredients Attributes | Alcohol-Free |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | All Skin Types |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Moisturizing |
| 高度 | 16 cm |
| 長度 | 14 cm |
| 淨容量 | 20 ml |
| SKU | sb260206113042967122064 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 7209315 people said the quality is very good!
Author: m***6
Date:
Review: Excelente y buena calida, las mascarillas hacen sus funciones, y cada uno de los productos quedé encantada
Author: T***t
Date:
Review: Hydrating & oil control: hydrating and oil control
Author: m***1
Date:
Review: I love it!!! So good!!!! Thanks ♥️♥️♥️
Author: m***y
Date:
Review: Very beautiful and beautiful and beautiful
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.