Author: d***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒
顏色: 無色
尺寸: 30ml
Price: NT$60
Original Price: NT$81
| Texture | Serum |
| Color | Clear |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Moisturizing |
| 長度 | 3.5 cm |
| 寬度 | 3.5 cm |
| 高度 | 10.1 cm |
| 淨容量 | 30 ml |
| SKU | sb2404086773832222 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 143555 people said the quality is very good!
Author: d***7
Date:
Review: 棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒
顏色: 無色
尺寸: 30ml
Author: 8***7
Date:
Review: 這是我再度購買了!實在精純好用,尤其冬天容易保存,用的也快,所以趁雙11屯貨了呀!
顏色: 無色
尺寸: 30ml
Author: C***8
Date:
Review: 質地溫和精華液,吸收好,高CP值
顏色: 無色
尺寸: 30ml
Author: j***1
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
顏色: 無色
尺寸: 30ml
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.