Author: 8***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這個牙膏我還沒有要用,因為我還有兩條還沒用,好用的話我會再回購的.
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Price: NT$94
Original Price: NT$178
| Texture | Liquid |
| Function | Deep Cleaning |
| Color | Purple |
| Type | Teeth Whitening Drops |
| 長度 | 4 cm |
| 寬度 | 4 cm |
| 高度 | 13.5 cm |
| 淨重 | 101 g |
| 淨容量 | 50 ml |
| SKU | sb25072233559823433 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 6129059 people said the quality is very good!
Author: 8***5
Date:
Review: 這個牙膏我還沒有要用,因為我還有兩條還沒用,好用的話我會再回購的.
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: L***g
Date:
Review: 出貨速度快 包裝完善 好用會回購
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: 木***棧
Date:
Review: 讚!安讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: m***0
Date:
Review: 剛剛才收到 包裝跟實物本體的質感很好 價格便宜 還沒有使用過 不知道效果如何。
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.